O nás

Tradice společnosti SAVE CZ s.r.o. Hlinsko se datuje od roku 1995. Od té doby nastal rozvoj společnosti směřující do několika oblastí. Hlavními jsou Průmyslové stavby, Autodoprava, Likvidace odpadů, Výroba z plastů, Prodejna olejů a Vybudování školicího střediska.

Společnost SAVE CZ s.r.o. rozvíjí vývoj, návrh, výrobu, montáž, servis a provozování ekologických zařízení s důrazem na oblast produkce a komplexní dodávky. Všechny produkty se vyrábějí přímo ve výrobní hale firmy SAVE CZ s.r.o. v Hlinsku. Snahou společnosti je poskytovat služby a produkty na profesionální úrovni. Naše firma je tvořena mladým kolektivem s energicky se rozvíjejícím výrobním programem.

V případě zájmu o bližší informace nás můžete kdykoliv navštívit.

Začátek školicího střediska

Jak to všechno začalo se školicím střediskem? Lehce. Nechce se mi psát, že na začátku byla vize. Bylo to spíš pominutí mysli, že by školicí středisko teoreticky mohlo vzniknout, a že nám na to třeba EU přidá. A ono to vyšlo.

Po pěti letech ( čtyři roky schvalování a papírování a jeden rok stavba) se to skutečně povedlo. V Hlinsku v Čechách jsme postavili "patro" pro 400 lidí. Tři velké sály, jeden konferenční, multifunkční místnost, čtyři IT učebny a dvě neuvěřiteně dlouhé chodby, toť naše království.

Pojďte se podívat. :)