Služby

Zkušenosti z odvětví, jež se společnost SAVE CZ věnuje se snaží předávat prostřednictvím odborných školení společnostem i jednotlivcům nejen z Pardubického kraje, ale celé České republiky.

Středisko vzniklo v roce 2015 jako projekt spolufinancovaný Evropskou Unií, Evropským fondem pro regionální rozvoj a Státním životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životního prostředí.

Rekvalifikace

Hledáte novou práci? Chcete získat znalosti a dovednosti, které vám pomůžou k lepšímu zaměstnání? Vydejte se novým směrem - rekvalifikujte se.

Ve spolupráci s úřadem práce připravujeme rekvalifikační kurzy, které naleznete v této sekci.

Odborná školení

Seminářů s problematikou REACH nabízíme kurzy z oblasti ekonomie, stavebníctví, ekologie, nakládání s odpady, dopravy a mnoho dalších. Zde naleznete veškerá školení, jež je naše školicí středisko schopno zprostředkovat.

Konference

Konference pořádá naše společnost ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje, Svazem průmyslu a dopravy a dalšími partnery.

Měkké dovednosti

Naleznete zde kurzy, které Vám pomohou lépe zvládat stresové situace. Dále kurzy, při kterých se budeme zabývat time managementem či prokrastinací nově jazykové korzy i přednášky zaměřené na zdravou výživu a zdraví životní styl.

Pronájem prostor

Školicí prostory byly vybudovány přímo v sídle společnosti SAVE CZ s.r.o. v Hlinsku.
Středisko disponuje čtyřmi různě velkými sály a čtyřmi učebnami, které pojmou dohromady až 400 osob.
Tři z těchto sálů se dají spojit v jeden velký konferenční prostor.

Program +

aneb co pro Vás zařídíme, když školení skončí

V sekci Program + najdete aktivity, jež jsme pro Vás schopni zajistit po školení. Ať už krásné výlety po pásu železných hor, skanzenové město či pobyt ve welness.

Najdete zde informace o okolí, pestré fotografie a též možnosti ubytování.